Протягом січня-березня 2023 року постійно працівниками КП "Тепло-Місто" виконувались роботи з благоустрою міста та санітарної очистки території громади. Щоденно прибираються вулиці, площа та сквери від сміття, здійснюється його вивіз. Працівниками підприємства було облаштовано Пункт незламності у  відділенні Укрпошти по вул. Шевченка, м. Іршава.

Для комфортного перебування в вечірній час було проведено заміну електричних автоматів для вмикання/вимикання вуличного освітлення у м. Іршава та с. Лоза.  Здійснено заміну дванадцять ліхтарів вуличного освітлення в с. Дешковиця.

Працівниками КП «Тепло-Місто» було здійснено демонтаж елементів радянських пам’ятників у селах Ільниця та Мала Розтока.

Було проведено весняне кронування дерев та кущів, видалено сухі гілки дерев у парку, проведено очистку паркових зон від листя та сміття. В належному стані утримується 300 сакур. Робітниками проводиться ліквідація стихійних смітників. Розчищено територію колишнього гаража по вул.Незалежності (колишня вул. Гагаріна).

Отримано на баланс новий екскаватор-навантажувач із ковшем та ще один трактор з причепом, відремонтовано сміттєвоз ГАЗ 3309. Все це дозволить більш ефективно обслуговувати не тільки м.Іршаву, а й інші села територіальної громади.

КП «Тепло-Місто» працює на благо громади та її мешканців, створюючи комфортні зони для відпочинку, дбає про чистоту та озеленення міста. Сподіваємо на підтримку та взаєморозуміння з жителями і гостями міста.

Все буде Україна!

 

Начальник КП "ТЕПЛО-МІСТО"                     Андрій БРИЧ