Інтергаційний захід для молоді з числа ВПО у Іршавській громаді

Дата: 21 березня

Час: 10:00

Формат заходу: офлайн, зал  Іршавского міського центру позашкільної освіти, м. Іршава, вул. Гагаріна, 9

21 березня, у примішені Іршавского міського центру позашкільної освіти, відбудеться цікавий інтеграційний захід, що поєднає обговорення проєкту Програми підтримки молоді у Іршавській громаді,  можливості діяти та впливати на життя громади через участь у діяльності організацій громадянського суспільства, а також знайомство молодими підприємцями, які працюють на благо громади та молоді у ній.

Метою заходу є інтеграція у життя Іршавської громади молоді із числа внутрішньо переміщених осіб та активізації участі молоді громади та внутрішньо переміщених осіб у соціально-культурному житті міста.

Під час заходу учасники та учасниці отримають можливість познайомитися із проєктом Програми підтримки та розвитку молоді Іршавщини, побачать успішні історії діяльності ГО «Іршавські промені», отримають рецепти успіху від молодого підтриємця -  Віталія Пилипко.

Цей захід проводиться БФ «Центр громадських ініціатив» в рамках проєкту «Розвиток малих громад Закарпаття через підтримку та розвиток молоді, та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

 

         

Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»)