Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Іршавської міської ради є структурним підрозділом Іршавської міської ради. Центр створено з метою забезпечення надання адміністративних послуг у межах Іршавської міської територіальної громади, в якому надаються адміністративні послуги згідно з переліком, визначеним відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги».

Основними завданнями Центру є:

- організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань фізичних та юридичних осіб - суб’єктів звернень;

- спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

- забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора;

- проведення моніторингу якості надання адміністративних та вжиття заходів до підвищення рівня якості їх надання.

За січень та лютий місяць 2023 року у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Іршавської міської ради надано 575 адміністративних послуг. З них:

354 послуги пов’язані з реєстрацією та зняттям з реєстрації місця проживання:

  • 197 -видача витягів з реєстру територіальної громади;
  • 108 - реєстрація місця проживання;
  • 47 - реєстрація місця проживання дітей до 14 років;
  • 2 – зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання.

75 послуг із земельних питань, а саме витяги з державного земельного кадастру - 41 та витяги з технічної документації про нормативно грошову оцінку – 34.

41 послуг Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ) з них повідомлення про початок будівництва – 18 та декларації про готовність до експлуатації – 23.

60 послуг з надання компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО, по яких зроблено та передано на подальше опрацювання звіт до Закарпатської ОВА.

32 – з реєстрації права власності на нерухоме майно та надання інформації з ДРРП на нерухоме майно.

6 послуг відділу містобудування та архітектури Іршавської міської ради з видачі будівельних паспортів - 2, присвоєння поштової адреси – 2, надання містобудівних умов та обмежень - 2.

4 послуги Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області з реєстрації потужностей операторів ринку.

3 послуги служби у справах дітей Іршавської міської ради.

Та ряд інших послуг, які визначені згідно Переліку адміністративних послуг.

Постійно здійснюється моніторинг діяльності ЦНАП.

Також з початку лютого місяця на базі відділу «Центр надання адміністративних послуг» Іршавської міської ради розгорнуто робочі місця національної кампанії рекрутингу «Гвардія Наступу». Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями. Це суто добровільний набір. Доброволець приходить у ЦНАП, де йому пропонують 8 бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів. Якщо він хоче битися серед поліцейських – йому в «Лють». Якщо йому болить за Крим і він хоче взяти участь у звільненні півострову – тоді йде до «Кара-дагу». Хоче укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників – обирає «Сталевий Кордон».