Іршавська міська рада

Закарпатська область, Хустський район

Звіт про роботу старости Загатянського старостинського округу

Дата: 13.03.2023 13:56
Кількість переглядів: 350

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами із Іршавською територіальною громадою звітую про роботу старости за період січень-лютий 2023року.

 Загатянський старостинський округ №6 складається з 5 населених пунктів, а саме: Загаття, Климовиця, Кобалевиця, Івашковиця, Дуби. Я, як староста, член виконавчого комітету беру участь у засіданнях виконавчого комітету міської ради. Виконую доручення міської ради, її виконавчого комітету, міського голови, інформую їх про виконання доручення.

 Ситуація у якій опинилася наша країна з 24 лютого 2022 року є безпрецедентною. Пряма безпосередня агресія, військові дії, тимчасова окупація, велика кількість внутрішньо переміщених осіб стали величезним викликом для органів місцевого самоврядування України та їхніх посадових осіб.

 Робота старостинського округу проводиться відкрито, в інтересах громади. Забезпечується в межах повноважень та фінансової можливості старостинського округу у вирішенні питань жителів, пошук методів і підходів до розв’язання назрілих, гострих, життєвих питань.

 Прийом громадян проводжу по місцю роботи в межах робочого часу та в позаробочий час за місцем проживання жителів села. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

 Приймав постійну участь та представляв інтереси жителів сіл, які звернулися за наданням матеріальної допомоги в лікувальних цілях на виконкомі. Всі звернення були підтримані та задоволені.

 За звітний період на території округу проведено наступні роботи:

 • Проведено акцію до святкування Нового року та Різдва Христового за сприяння Благодійного фонду «Братерська допомога словом і ділом», разом з українською діаспорою з Німеччини, були роздані продуктові набори мешканцям сіл: Загаття, Климовиці, Кобалевиці, Івашковиці, Дуби – багатодітним сім’ям, малозабезпеченим та одиноким особам похилого віку.
 • За безпосередньої участі греко-католицької єпархії до Дня святого Миколая, було забезпечено два дошкільні заклади освіти дарунками для діток, а саме: Загатянський ЗДО №1 та ЗДО №2.
 • Організував зустріч зі св.Миколаєм та дітками сім’ї загиблого воїна Дмитра ШАЛЕНИКА, де було роздано дарунки згідно листа до св. Миколая.
 •  За сприяння міського голови Віктора Симканинця та за підтримки громадської організації «Побажання», було роздано продуктові набори сім’ям воїнів, які несуть службу в ЗСУ.
 • Спільно, із засновниками хлібопекарні “Два кума”, що знаходиться у с.Загатті, на безоплатній та на постійній  основі, діє роздача хлібо-булочних виробів для категорій малозабезпечених сімей та одиноких.
 • У зимовий період проводилася розчистка доріг від снігових наметів у напрямку Івашковиці та перевалу Гат, де проходить сполучення між Хустським та Мукачівським районами.
 • Проведено поточний ремонт системи вуличного освітлення, а саме: заміна ліхтарів та ламп.
 • Було надано допомогу малозабезпеченим, багатодітним, одиноким та ВПО у вигляді твердо-паливної продукції.
 • Прийняв участь у патріотичному свято-зустрічі «Воїни ЗСУ наші односельці», яке відбулося у с. Климовиця 23.02.2023р.
 • Відвідав цикл заходів з патріотичної тематики художньої самодіяльності клубу с. Загаття та с. Івашковиця.
 • За запитами громадян різного характеру видано - 94 довідок.
 • Видано актів обстеження по факту проживання та умов проживаня – 40.
 • Вчинено нотаріальних дій – 14, з них 13 – довіреностей. Зареєстровано 1 заповіт, про  що скеровано 1 заяву до Ужгородської філії ДП «Національні інформаційні системи» для подальшої реєстрації заповітів в Спадковому реєстрі нотаріальних дій та відповідно отримано 1 витяг про успішну його реєстрацію.
 • Видано характеристик по місцю вимоги – 1.
 • Листування з державними органами, установами, організаціями (проекти відповідей) – 14.
 • Моніторинг ВПО про перебування на території Загатянського старостинського округу №6.
 • Надання інформації про кількість ВПО до відділу соціального захисту населення Іршавської міської ради (щотижнево).
 • Здійснено роз’яснювальну роботу з керівниками установ, підприємств, організацій та фізичними особами на території Загатянського старостинського округу №6, щодо вимог постанови Кабінету Міністрів України №1487 від 30.12.2022 року «Про затвердження порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».

  Попри війну, жителі прилеглих сіл беруть активну участь в соціально-економічному та культурному житті наших сіл. Проводиться впорядкування подвірїв господарств жителів села, приватних магазинів, установ та підприємств та прилеглих до них територій, узбіччя підїздних доріг, памятних місць.

   І у завершення звіту – велика і щира подяка нашим Збройним Силам України за захист нашої землі і наш відносно спокійний сон. Висловлюю слова вдячності всім тим, хто забезпечує надійну роботу тилу, тим, хто підтримував різноманітні благодійні ініціативи, хто долучився до вирішення важливих для громади питань, за прояв їх небайдужості та патріотизму.

  Дякую за довіру, підтримку і співпрацю міському голові, виконавчому комітету міської ради, депутатам міської ради, робітникам всіх установ та закладів, підприємцям, керівникам підприємств, всім жителям сіл, хто докладає багато зусиль для покращення життя нашого старостинського округу.

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою, староста                     Ростислав ЦІЛЬО

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь