Згідно положення про старосту та моїх посадових обовязків, відповідно до доручення міського голови,  звітую про пророблену роботу за січень та лютий 2023 року по Чорнопотіцькому старостинському окрузі №1:

Надано консультацію при особистому зверненні громадян.

  • Видано довідок різного характеру – 89
  • Видано актів обстеження умов проживання та по факту проживання – 25
  • Видано характеристик по місцю вимог – 5
  • Вчинено нотаріальні дії – 1
  • Довіреності 1
  • Листування з державними органами, установами, організаціями (проекти відповідей) – 6
  • Опитування ВПО про перебування на території Чорнопотіцького старостинського округу №1 (щотижнево).
  • Щоп’ятниці надання інформації до відділу соціального захисту населення Іршавської міської ради по ВПО.

   Благодійна акція до святкування Нового року та Різдва Христового за сприянням Благодійного фонду «БРАТЕРСЬКА ДОПОМОГА СЛОВОМ І ДІЛОМ», разом з українською діаспорою (Німеччина), були роздані продуктові набори мешканцям сіл  Чорний Потік, Крайня Мартинка, Підгірне, Смологовиця та Локіть: багатодітним сім’ям, малозабезпеченим та одиноким особам похилого віку.

   За сприяння міського голови Віктора Симканинця, за підтримки громадської організації «Побажання», було роздано продуктові набори сім’ям воїнів, які несуть службу в ЗСУ.

     За фінансову підтримку депутата міської ради – підприємця Василя Маргіти проведено прочистку водовідвідних каналів в с. Підгірне, а також ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище  в урочищі «Чігеревиця».

   Зроблена обрізка кущів на ділянці дороги, де закривало видимість проїзної дороги. Частково зрубані дерева які несли загрозу для населення, будинків, автомобілів та ліній електропередачі на дорозі в с. Чорний Потік.

   Було зроблено розвозку підсипного матеріалу на комунальні дороги, а також засипка ям щебнем та іншою сумішшю на ділянці дороги між селами Підгірне - Крайня Мартинка. 04 лютого проводилася розчистка снігу доріг по всіх селах старостинського округу.

   Своєчасно вивозиться сміття. Було замінено електролампи на стовпах вуличного освітлення.

   Здійснено роз’яснювальну роботу з керівниками установ, підприємств, організацій та фізичними особами на території Чорнопотіцького старостинського округу №1 щодо вимог постанови Кабінету Міністрів України № 1487 від 30.12.2022 року «Про затвердження порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозов’язаних та резервістів».

   Працюю для покращення умов сіл та побуту населення старостату спільно з членами виконавчого комітету, керівниками закладів освіти, працівниками сімейної медицини, які працюють на території старостинського округу.

 

              Староста                                 Іван ГАЗДИК