Перед кожним сесійним засіданням всі питання проходять розгляд на постійних профільних комісіях міської ради. За результатами вивчення і розгляду питань, постійні комісії рекомендують більшістю голосів від загального складу комісії до розгляду їх на сесії.

Тож протягом минулого тижня та сьогодні у Іршавській міській раді, за участі міського голови Віктора Симканинця, працювали такі комісії:

Комісія міської ради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, охорони навколишнього природного середовища та адміністративно-територіального устрою під головуванням Василя Худи.

Комісія міської ради з питань освіти, культури, науки, молодіжної політики, охорони здоров’я, національних меншин, духовності, спорту, з питань дотримання законності та правопорядку, регламенту та депутатської етики міської ради під головуванням Оксани Булеза;

Комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики - голова Валерій Василець.

Комісії з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, благоустрою, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації під головуванням Андрія Веждела.

Вони розглянули питання, які виноситимуться на чергову двадцять третю сесію міської ради VIII скликання, що відбудеться завтра, 07 березня 2023 року.