Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами із Іршавською територіальною громадою звітую про роботу за січень та лютий місяць 2023 року по Брідському старостинському окрузі №2:

В січні місяці до Різдвяних свят за сприянням Благодійного фонду  «БРАТЕРСЬКА ДОПОМОГА СЛОВОМ І ДІЛОМ», разом з керівником благодійного фонду та представниками  української діаспори м. Кельн (Німеччина), старостою та соціальним робітником були роздані продуктові набори мешканцям села Брід та села Дешковиця, слідуючим категоріям: багатодітним сім’ям малозабезпеченим,  інвалідам та одиноким особам похилого віку. А також надано три інвалідні візки для людей які важко самостійно пересуваються і два візки для підтримки під час ходьби.

Працівниками старостинського округу  за січень та лютий 2023 року  за зверненнями громадян проведено відповідну  роботу:

Видано довідок – 89

Видано характеристик  по місцю вимог – 9

Видано актів обстеження умов проживання та по факту проживання – 35.

 Листування з державними органами, установами, організаціями              ( проекти відповідей) – 14.

Довіреності – 1 шт.

Опитування  ВПО  про перебування  на території  Брідського старостинського округу (щотижнево).

Щотижневе надання інформації до відділу соціального захисту населення Іршавської міської ради, щодо внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Брідського старостинського округу №2.

Вручення громадянам Брідського старостинського округу №2 податкових повідомлень –рішень, щодо сплати земельного податку та нерухомого податку у кількості – 150 шт.

Повідомлення фізичних  осіб щодо сплати заборгованості по сплаті земельного податку, податку на нерухоме майно за період 2022 року.

Уточнення облікових даних військовозобов’язаних, які були відправлені до військових частин .

Проведено роботу з юнаками 2006 року народження  щодо проходження медичної комісії до призивної дільниці.

Подання списків АТО, офіцерів, афганців станом на 09.02.2023 року.

Здійснено роз’яснювальну  роботу з керівниками установ, підприємств, організацій, та фізичними особами на території Брідського старостинського округу №2, щодо вимог постанови Кабінету Міністрів України № 1487 від 30.12.2022 року «Про затвердження порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».

 

Староста                             Іван Зем’янський