КУЛЬТУРНО-ДОЗВІЛЛЄВІ ЗАХОДИ

Іршавський міський будинок культури спільно з клубними установами та аматорськими колективами приділяє по мірі можливості багато уваги проведенню культурно-мистецьких, соціально-культурних, просвітницьких заходів для різних вікових категорій. 

  Коляда  та щедрування колективів міського будинку культури та сільських клубних установ

с. Осій

с. Івашковиця

с.Климовиця

-Мітинг до дня Соборності України;

-Мітинг-реквієм приурочений черговій річниці виведення військ з Афганістану та вшануванню учасників бойових дій на території інших держав. з віршованим твором виступив учасник зразкового  музично-драматичного театру  Василь Гіга «Пролісок» (кер. Філеш В.В.)

    Кузьміна Марта Василівна  спільно із працівником бібліотеки-філії с. Осій  15 лютого провели захід з нагоди  День виведення військ з Афганістану та Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

    Проведено виробничу нарад з начальником відділу освіти,охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту  Яцканич Є.М. та клубними працівниками територіальної громади

В Міському будинку культури  завершив свою практику   студент КЗ ВО «Академія культури і мистецтв» Степанов Василь, результатом   було підготовлено  захід «Кохання – це все. І це все, що ми знаємо про нього»

Термін проходження переддипломної практики з 16 січня по 17 лютого 2023р., керівник практики Оксана Сідор.

Мітинг-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні.

Зразково народний ансамбль «Кирниченька » Іршавського МБК (кер . Канчій Едіта)    брав  участь в колядуваннях та щедруваннях:

Коляда для обдарованих учнів територіальної громади;

  Щедрування  СООР райспоживспілка;

Колядування в санаторію  «Жайворонок » м. Виноградів ;

Готельно -ресторанний комплекс  «Іллара»  колядування для дітей ВПО;

 Виступ у  Вільхівський ліцей.

   Народних гурт «Остра тирнина»  Іршавського МБК (кер. Матіко Андріана) брали участь:

    5 лютого 2023 року  благодійний тур під гаслом «Форпост»  на підтримку 128 окремої гірсько-штурмової  закарпатської бригади м. Мукачево . 

 • 10 лютого Благодійний концерт під гаслом «Форпост»  на підтримку 128 окремої гірсько-штурмової  закарпатської бригади м. Хуст ;              
 • 11 лютого презентація пісні «Знов і знов» на радіо «Закарпаття ФМ»;
 •     Народно фольклорно-обрядовий  ансамбль «Іршавська родина»  разом з ініціативною групою волонтерів «З любов’ю з Іршави»  завершили збір та закупили  саперські лопатки, грілки газові, балончики газові.
 •               КОДЯДУВАННЯ ТА ЩЕДРУВАННЯ

   НАРОДНО ВОКАЛЬНОГО    АНСАМБЛЮ «СМИРІЧКИ»  к

                            БК «ШАХТАР» С.ІЛЬНИЦЯ (КЕР. Поляк В.В.)

 •  ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЄДНАННЯ  С. ІЛЬНИЦЯ (ГІМНАЗІЯ№2)

 • 23 лютого  проведено свято в с. Климовиця на патріотичну тематику «Воїни ЗСУ- наші  односельчани»  - завідувач клубу Котубей А.Ю.  

 • 26 лютого продовжено цикл заходів на патріотичну тематику  «Горда  Україна  не стала на коліна". Клуб  с. Загаття - керівник Іванчо Ірина.

 • Подано заявку на участь  у відкритому фестивалі - конкурсі стрілецької пісні  «Красне поле » у м. Хуст (онлайн)  народний хор ветеранів та народний хор «Мелодія» Іршавського МБК (кер. Оксана Сідор, заслужений працівник культури України)

 

В.о.начальника Іршавського МБК            Ірина Олексик