Бажання людини зберегти своє життя та здоров’я стає інструментом для реалізації терористичних намірів у руках злочинців. Справедливе українське законодавство що бумовлює такі випадки та надає жертвам злочину алібі. Так, для осіб, яких було позбавлено волі, завдано тілесних ушкоджень, піддано тортурам й таким чином втягнуто у чийсь злочинний задум, існує правова гарантія невинуватості. Мова йде про дію статті 40 Кримінального кодексу України, яка скасовує за таких умов покарання за вчинене суспільно небезпечне діяння, тим самим позбавляє особу додаткових страждань.

Злочинцю розраховувати на таку ж лояльність закону не варто, його дії отримають справедливу правову оцінку. Статтями кримінального законодавства буде охарактеризовано кожен вчинок, що загрожував не лише правам жертви, а й суспільству загалом.
Якщо у Вас є питання правового характеру відповіді на них ви можете отримати зателефонуваши за єдиним номером системи БВПД: 0800213103, або звернувшись до Іршавського бюро правової допомоги за адресою:м Іршава, пров.Шевченка, 3.

Роз'яснення щодо вчинення кримінально протиправного діяння під впливом фізичного або психологічного примусу