15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та минає 34 роки від того дня, коли останні підрозділи обмеженого контингенту Збройних сил колишнього СРСР було виведено з території Афганістану. З цієї нагоди, сьогодні, 07 лютого, Іршавський міський голова Віктор Симканинець зустрівся з активом районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, яку очолює Володимир Горзов.

 Участь у зібранні взяли голови осередків організації з кожного села громади та колишнього Іршавського району, а також начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства  Маріанна Меренич й працівники міської ради. На зустрічі було прийнято рішення до чергової річниці провести облагородження пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та викарбувати там нові імена тих, які померли за останні два роки. Їх, на жаль, налічується більше десяти чоловік... Також були обговорені й інші нагальні проблеми, які наразі хвилюють афганців. «Ми стараємось підтримувати вас та надавати будь-яку можливу допомогу» - зазначив Віктор Андрійович. 

Присутні обговорили та узгодили основні організаційні питання щодо гідного проведення  у громаді Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, навіть у такий важкий для України воєнний час. Відтак, в Іршаві, 15 лютого, о 13.00 к.ч., у сквері біля «Пам’ятника воїнам, полеглим в Афганістані», який зображений у постаті «Авеля з ягням» і символізує невинних жертв, проходитиме мітинг-реквієм та панахида за загиблими, тому запрошуються всі бажаючі для участі в скорботному заході.