Іршавська міська рада

Закарпатська область, Хустський район

Переваги військової служби за контрактом

Дата: 20.01.2023 23:40
Кількість переглядів: 270

1. Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода, у розмірах:

- Особам рядового складу - 8 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає (20 064 гривень).

- Особам сержантського і старшинського складу - 9 розмірів прожиткового мінімуму, яка складає (22 572 гривні).

2. Отримання підйомної допомоги.

Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення військовослужбовцю та 50 % відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї, який переїжджає з ним на нове місце служби.

3. Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.

Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

4. Можливість навчання.

Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, - в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

5. Гарантована щорічна основна відпустка

Щорічна основна відпустка надається: зі збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

Також можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

6. Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а при їх відсутності чи у невідкладних випадках - медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров'я коштом Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

7. Розв'язання житлової проблеми.

Постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла. Компенсація коштів, витрачених на піднайм житла для всіх категорій військовослужбовців.

8. Пенсійне забезпечення значно вище ніж у цивільному секторі та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);

9. Соціальний захист сімей військовослужбовців

Дружині (чоловіку) військовослужбовця щорічна основна відпустка за її бажанням надається у зручний для неї (нього) час одночасно із щорічною основною відпусткою військовослужбовця.

Місцеві ради надають позачергово місця дітям військовослужбовців, у дитячих закладах за місцем проживання.

Дружина (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за скороченням штату підприємства незалежно від форм власності.

10. Уразі участі в бойових діях, отримання статусу «учасник бойових дій» та пільги відповідно чинного законодавства.

Детальнішу інформацію можна отримати звернутись у ваш територіальний центр комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації. Долучайтеся до команди професіоналів - зробіть свій внесок у нашу спільну Перемогу!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь