Сьогодні, 15 січня, але в зовсім незимову погоду, в Іршаві відбувся благодійний забіг "Зігрій Героя", яку провела ГО «IR-RUN CLUB» за сприяння Іршавської міської ради. На підтримку нашого з вами майбутнього, заради тих, хто відстоює свободу нашої улюбленої країни, близько восьми десятків учасників долали дистанції 400 м та 1 км. З неприхованою радістю та завзятістю як дорослі, так і діти пробіглись центральною частиною нашого містечка. З вітальним словом до учасників звернувся і міський голова Віктор Симканинець. Потім учасники забігу були відзначені дипломами за участь.

Здається, усі обставини посприяли, щоб цей захід пройшов вдало: і тепла погода без опадів, і електроенергія, яку вимкнули на півтори години пізніше графіка, і відсутність небезпечної повітряної тривоги. Слава Богу за все це!

Іршавська міська рада та команда організаторів висловлюють щиру вдячність кожному, хто долучився до забігу: своєю активною участю та підтримкою, фото- та відеозйомкою, волонтерством та щирими донатами. Завдяки кожному з вас вдалось зібрати сьогодні  40 000 грн. на підтримку ЗСУ. Усі кошти будуть спрямовані на закупівлю комплектів теплого одягу (рукавички, шапки, бафи) наших захисників із 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Адже зима ще не скінчилась, і в багатьох місцях на передовій морозно.

Величезна подяка нашим Захисникам за те, що сьогоднішній захід міг відбутись, і що ми ще на день наблизились до перемоги України в цій війні.

 

 

 За інформацією - ГО «IR-RUN CLUB»