Сьогодні, 05 січня, в міській раді засідала комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головуючий на комісії міський голова Віктор Симканинець ознайомив присутніх з порядком денним, на якому головним питанням було про стан епідемічної ситуації на території Іршавської громади у зв’язку з захворюваності дітей на ГРВІ.

Заслухали директора Іршавської районної філії ДУ Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ  України Аллу Гринюк, яка розповіла, що ситуація з захворюваності в громаді погіршилась. З цим погодилась начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради Єлизавета Яцканич. Адже дуже багато дітей відсутні в дошкільних навчальних закладах через хворобу. Серед педагогічних працівників така ж тенденція.

Ситуацію в громаді озвучили головний лікар КНП «ІЦПМД» Оксана Булеза та директор КНП «ІМЛ» Сергій Караслай. У підсумку комісією було одноголосно прийнято рішення ввести з 05.01.2023 року по 16.01.2023 року  карантин в закладах дошкільної освіти.