Минулого тижня, напередодні Нового року, приємним подарунком для Іршавської громади став приїзд іноземних гостей з далекої Німеччини з благодійною місією. Голова громадської спілки Lindau HILFT Луцц Донат разом з пані Анжелікою, їх сином Генрі та членом цієї спілки Ніколасом завітали до міської ради, де їх зустрів мер Віктор Симканинець. У зустрічі взяла участь і голова громадської організації "Іршавські Промені" Віра Глушко.
Іноземні гості зазначили, що з початком військової агресії росії проти України не могли лишитись осторонь. Багато людей в Німеччині долучились до підтримки українців і допомога була вже неодноразово надіслана по регіонах, де приймають переселенців. Зараз особисто вирішили приїхати та на місці вивчити актуальні запити і згодом привозити те, що необхідно.
В ході розмов, Віктор Андрійович подякував їм та всьому німецькому суспільству, які підтримують Україну в ці важкі часи, та висловив сподівання, що саме через такі громадські ініціативи ми дійдем до укладання угоди про партнерство між містами - нашою Іршавою та німецьким Ліндау.