Сьогодні, 26 грудня, міський голова Віктор Симканинець спільно зі своїм застуником Іваном Васильцюном та начальником КП "Тепло-Місто" Андрієм Бричом оглянули отриманий новенький універсальний JSB екскаватор-навантажувач. Він стане потужною допомогою у роботі цього комунального підприємства, а також підвищить ефективність реагування служб на надзвичайні ситуації. Тепер сніг, канави та дороги вдасться впорядкувати завдяки такій потужній та комфортній техніці. Перелік сфер застосування обладнання дуже широкий, особливо в процесі реконструкції та відновлення. Тож попереду багато роботи! Все це є можливим завдяки участі громади в Проєкті  USAID "ГОВЕРЛА"

Віктор Андрійович відзначив, що наша громада отримала суттєву підтримку для різних галузей та закрила багато важливих потреб. Дякуємо американському народу та проєкту "Говерла" за підтримку нашої громади та українців у ці непрості часи! А цей навантажувач став чудовим подарунком громаді напередодні свят. Також подяка всім хто долучився та працює над втіленням Проєкту. Лише разом ми можемо зробити нашу громаду кращою!

Іршавська громада як учасник такого проекту отримує комплексну підтримку для покращення інституційної спроможності органів місцевого свмоврядування, вдосконалення управлінських практик, надання послуг та місцевого економічного розвитку.