21 грудня, в Іршавській міській раді відбулось засідання виконавчого комітету за участі керуючого справами (секретаря) міської ради Івана Матіко та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Івана Васильцюна. Присутні розглянули 14 питань порядку денного. Основні з них стосувались виділення матеріальної допомоги, надання статусу жителя гірського населеного пункту, надання дозволу на видалення зелених насаджень, передачі основних засобів та малоцінних швидкозношуваних предметів з балансу Іршавської міської ради, погодження штатного розпису комунальному підприємству «Тепло-Місто» та складання проекту міського бюджету на 2023 рік. Також члени виконкому схвалили проект Програми економічного і соціального розвитку Іршавської міської територіальної громади на 2023 рік та інші цільові програми Іршавської міської ради.

Обговорили погодження категорій та списку дітей пільгових категорій для безкоштовного харчування у закладах загальної середньої освіти на 2022-2023 рік та встановлення розміру плати за навчання у дитячих школах мистецтв громади на 2022-2023 навчальний рік.

На засіданні затвердили Положення про порядок обліку використання, місце зберігання та знищення печаток, штампів Іршавської міської ради та її виконавчих органів, журналу обліку, переліку осіб, підписи яких скріплюються гербовою печаткою та про утворення комісії з перевірки наявності печаток і штампів.