Увага! Рада оборони області прийняла рішення щодо ЗАБОРОНИ на використання всіх видів зовнішнього освітлення, зокрема зовнішньої реклами, рекламних вивісок, гірлянд та підсвіток тощо. Відповідно до рішення Ради оборони області №55 від 06.12.2022 року «Про невідкладні заходи для забезпечення і підтримки енергосистеми та захисту безпеки населення» з 6 грудня 2022 року заборона діє НЕЗАЛЕЖНО від графіків відключень електропостачання! У країні війна, тому цієї зими – без святкової ілюмінації. 

Обмеження не поширюються на освітлення вулично-дорожньої мережі та об'єктів критичної інфраструктури!

 Суб’єктам господарювання всіх форм власності міської територіальної громади потрібно припинити використання рекламного освітлення (зовнішньої реклами, рекламних вивісок, підсвіток тощо), а також освітлення територій та приміщень закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі після завершення робочого часу.

Згідно з рішенням Ради оборони області в нічний час на Закарпатті посилюють патрулювання для забезпечення правопорядку на вулицях і в громадських місцях.

Бізнес також закликають заощаджувати електроенергію та за можливості подбати про альтернативні джерела живлення.

Звертаємо Вашу увагу! Відповідно до Постанови КМУ від 21.03.2007 р. №507 рішення Ради є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.