У всьому світі 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Починаючи з часів Революції Гідності та під час російської агресії потужний волонтерський рух став зразком єдності українського суспільства, його зрілості і самоорганізації. Волонтер – той, хто добровільно, за покликом серця, віддає свою енергію, час, ресурси і, чесно кажучи, частину свого життя заради допомоги іншим. Такі Люди – це справжній приклад доброти, людяності й безкорисливості.

В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця! Я щиро вдячний Вам за Вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за Вашу допомогу військовим, які захищають нашу Батьківщину.

Спасибі Вам всім величезне, нехай усі Ваші добрі справи неодмінно будуть винагороджені. Бажаю міцного здоров’я, сил і терпіння, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя.

Слава Україні!

Разом до Перемоги!

З повагою

Міський голова          Віктор Симканинець