Закарпатська область, Хустський район

В Іршаві відбувся чемпіонат Закарпатської області з шашок-100

Дата: 30.11.2022 11:46
Кількість переглядів: 614

Цими вихідними, в Іршавському міському Центрі позашкільної освіти, відбувся чемпіонат Закарпатської області з шашок-100 серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат 6, 8, 10, 13, 17 років. У турнірі взяли участь найсильніші спортсмени області з цього виду шашок. Найповажніший серед них – багаторазовий чемпіон області представник Мукачівщини - Георгій Плавайко. Інтригу додавала участь призера чемпіонату України Богдана Романа, який кілька років тому назад виграв вісім обласних турнірів із 15, та дворазової чемпіонки України, призерки чемпіонату світу Катерини Мойсей.

Загальний турнір проведено по швейцарській системі. Юні спортсмени при хорошій грі мали змогу помірятися силами з більш досвідченими спортсменами. На фініші чотири спортсмени мали однакову кількість очок. Згідно Положення, між ними було проведено додатковий турнір по скороченому регламенту. Вигравши всі три зустрічі чемпіоном області вперше став Богдан Роман. Катерина Мойсей, завдячуючи кращому додатковому показнику, на другому місці. Третє місце - за Георгієм Плавайко. В десятку кращих з вихованців міського Центру позашкільної освіти (МЦПО) ввійшли Богдан Роман, Катерина Мойсей, Сергій Скоблей, Богдан Асеєв, Марта Юріна.

По віковим групам результати наших вихованців такі. Треті місця вибороли Євген Коваль (юнаки 8 років), Ігор Гуляна (юнаки 13 років), Дарина Лелітка (дівчата 17 років, жінки). На другому місці Вікторія Малейко (дівчата 8 років), Дарина Гуляна (дівчата 10 років), Валентин Осійський (юнаки 17 років), Марта Юріна (жінки). Чемпіонами області стали Володимир Погоріляк (юнаки 10 років), Анастасія П’ятак (дівчата 10 років), Дарина Лелітка (дівчата 13 років), Андрій Кравець (юнаки 17 років), Катерина Мойсей (дівчата 17 років, жінки).

Третє місце в командному заліку виборола команда з Виноградова. На другому місці юні спортсмени на чолі з їхнім тренером з В. Бичкова. В командний залік ввійшли три кращі результати наших спортсменів: Богдан Роман (10 очок), Катерина Мойсей (10 очок), Сергій Скоблей (9 очок). Це найбільша сума і відповідно команда Іршавського міського Центру позашкільної освіти – чемпіон області!