Іршавська міська рада та благодійний фонд «Центр громадських ініціатив», 7 листопада 2022 року, підписали Меморандум про співпрацю і партнерство. Підписання документу відбулося у міській раді під час зустрічі міського голови Віктора Симканинця з представником фонду, менеджером із організаційного розвитку БФ «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин)  Елеонорою Вишняк.

«Меморандум передбачає співпрацю у впровадженні молодіжної політики на рівні громади, із безпосередній залученням місцевої молоді та вимушено переміщених молодих людей у рамках реалізації проєкту «Розвиток малих громад Закарпаття через підтримку та розвиток молоді», що здійснюється БФ «Центр громадських ініціатив» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», – пояснив міський голова Віктор Андрійович. За його словами, в ході об’єднання зусиль здійснюватимуться й інші активності, спрямовані на реалізацію намірів сторін, що визначені в Меморандумі, такі як підвищення соціальної згуртованості, просування толерантності та інклюзивності у громаді.

Меморандум діє до моменту, доки сторони зацікавлені у продовженні співробітництва. Цим благодійним фондом вже надавалась допомога для наших громадян, а тому меморандум підписали задля зміцнення співпраці.