Минулого тижня, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Івана Васильцюна відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Іршавської міської ради.  Присутні члени комісії розглянули одне питання порядку денного, яке стосувалось порядку побачення батька з дитиною. Адже дитина, яка проживає окремо від батьків або одного з них, має право на підтримання з ними регулярних особистих стосунків і прямих контактів (ч.1 ст. 15 Закону України «Про охорону дитинства»). 

 Відповідно до статті 153 Сімейного кодексу України  мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом. Той із батьків, який проживає окремо від дитини, зобов'язаний брати участь у її вихованні і має право спілкуватися з нею, а інший з батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати цьому, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини. Слід зазначити, що дитина, батьки якої проживають у різних державах, має право на регулярні особисті стосунки і прямі контакти з обома батьками, при цьому один одному не повинен перешкоджати реалізувати право дитини на контакт з ними.

В даному випадку питання не було вирішено через відсутність на засіданні другої сторони та перенесено до розгляду на наступне засідання комісії.