Профілактичні рейди неблагополучних сімей продовжуются
Дата: 02.11.2022 15:02
Кількість переглядів: 295
Минулого тижня, працівниками служби у справах дітей міської ради спільно з офіцером громади та інспектором з ювенальної превенції Іршавського відділення поліції в м.Іршава проведено профілактичні рейди в сім'ях громади, де батьки ухиляються від виконання своїх обов'язків.
З батьками дітей проведено бесіди, попереджено про відповідальність за неналежне виконання своїх батьківських обов'язків, складено відповідні акти. З метою постійного контролю такі візити проводяться в громаді систематично. Завдяки цьому багато хто з батьків починають виправлятися.