Шановні працівники позашкільної освіти, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня позашкілля України!

Кожен педагог-позашкільник має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості, Ваша педагогічна майстерність та відданість своїй справі перетворюють кожен день вихованців у день позитиву та пізнання нового. Нашим педагогам позашкілля є чим пишатися! Кожен з них – творча особистість і справжній професіонал своєї справи. Про це свідчать їхні власні численні перемоги у професійних конкурсах та наукові, творчі здобутки, спортивні перемоги їх вихованців, які прославляють нашу громаду як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівнях.

У цей нелегкий для країни час, позашкільна освіта продовжує активно працювати та не лише забезпечує потребу особистості у творчій діяльності за інтересами, а і виступає потужною психологічною підтримкою вихованців, серед яких і діти ВПО.

Дорогі позашкільники! Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, злагоди, творчого натхнення, нових професійних успіхів. Нехай ваша невичерпна енергія, оптимізм допоможуть реалізувати задумане, а всі педагогічні ініціативи неодмінно увінчаються успіхом! Зі святом!

 

Міський голова                              Віктор СИМКАНИНЕЦЬ