Відділом соціального захисту населення Іршавської міської ради від початку року було надано 875 адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення Іршавської міської об’єднаної територіальної громади щодо набуття статусу внутрішньо переміщеної особи. Загалом у відділі зареєстровано 554 справи щодо надання внутрішньо переміщеним особам державної грошової допомоги для покриття витрат на проживання.

Також робота відділу відображається у статистичній інформації щодо звернень мешканців Іршавської міської об’єднаної територіальної громади про призначення державних соціальних допомог (410 зареєстрованих справ); державних субсидій (25 зареєстрованих справ); державних соціальних пільг (29 зареєстрованих справ); державних пільг учасникам бойових дій (61 зареєстрована справа); компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі (12 зареєстрованих справ та 11 справ на розгляді); припинення статусу внутрішньо переміщеної особи (17 зареєстрованих справ); оформлення посвідчень про наданий статус (47 зареєстрованих справ).

Окрім цього, кожного дня у телефонному режимі працівниками відділу надаються десятки усних консультацій жителям Іршавської міської об’єднаної територіальної громади з питань соціального захисту.

 На належному рівні організовані і заходи з підвищення кваліфікації працівників відділу через участь у семінарах, нарадах з питань змін в чинному законодавстві України у сфері соціального захисту населення, що організовуються департаментом соціального захисту населення Закарпатської обласної військової адміністрації.