Сьогодні, 4 липня, в Україні відзначають сьому річницю з дня створення Національної поліції. З нагоди цього дня святкові збори пройшли і у відділенні поліції №1 Хустського районного управління ГУНП в Закарпатській області, що в м.Іршава. Начальник поліції Василь Вурста виступив з вітальним словом, Він відзначив якісну роботу колег та побажав не лише професійних здобутків, а й душевного спокою. Потім хвилиною мовчання згадали колег, які загинули при виконанні службових обов’язків та Героїв цієї війни.

Завітали привітати поліціантів і міський голова Віктор Симканинець, Білківський сільський голова Василь Зейкан та Зарічанський сільський голова Марина Васько. У своїх виступах вони висловили на адресу працівників поліції слова вдячності за багаторічну співпрацю, побажали миру та добра. Кращих правоохоронців відзначили заохочувальними нагородами та грамотами.

Віктор Андрійович нагородив грамотами Іршавської міської ради за професіоналізм, сумлінну службу, відповідальність, підтримку безпеки і правопорядку в Іршавській міській територіальній громаді та з нагоди Дня Національної поліції України поліцейського офіцера громади Івана Пукмана, дільничних офіцерів поліції Василя Ливдаря та Уляну Варцаба, а також Ростислава Гільперта.