Закарпатська ОВА виходить на новий рівень взаємодії з Міжнародною організацією з праці.

Сьогодні про перспективи впровадження в області Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» із закордонними та українськими представниками ініціативи спілкувався заступник очільника краю Василь Іванчо.

«Зараз виникло питання щодо відсутності достатньої кількості необхідних кадрів, доводиться запрошувати працівників з інших регіонів. Саме для того, аби покращити ситуацію, забезпечити область фахівцями, ми й долучаємося до цього проєкту», — зауважив Василь Іванчо.

За його словами, ще одна з переваг, які відкриються для Закарпаття, – гранти на обладнання для місцевих і релокованих мікро-, малих та середніх підприємств, які приймають на роботу внутрішньо переміщених людей, безробітних.

Також у межах Проєкту йдеться про модернізацію навчальних програм закладів профтехосвіти, перепідготовку та додаткові можливості для працевлаштування.

«Кожен із цих елементів нині важливий, оскільки Закарпаття — один із регіонів, які прийняли найбільше вимушено переміщених осіб та релокованих підприємств. Звичайно, роботи ще багато, але підготовка до підписання Меморандуму вже почалася, і це головне. Попереду – тільки стабільний розвиток нашого краю», — резюмував Василь Іванчо.