Цей нелегкий навчальний рік війна розділила на дві половини – до 24-го лютого і після. На долю нинішніх випускників випало чимало випробувань. І пандемія коронавірусу, без можливості дружнього спілкування, виявилось ще не найгіршим із них. Цього тижня у навчальних закладах громади пройшли урочисті лінійки, на яких випускникам вручили свідоцтва про повну загальну освіту.

В Іршавський ліцей на урочистий захід, що пройшов 29 червня, завітав міський голова Віктор Симканинець. Як і колишній освітянин, він привітав колег із закінченням навчального року, а випускникам побажав мирного неба, міцного здоров’я, йти по життю завжди з гордо піднятою головою, ніколи не опускати руки і пам’ятати, що після сильного дощу - з'являється красива веселка. Багато щирих слів вітань звучало від директорки ліцею Наталії Онисько, вчителів закладу, батьків  і самих випускників. Крім свідоцтв про повну загальну освіту один випускник здобув золоту медаль, а один – срібну. Найкращі учні, які відзначились своїми досягненнями, були нагороджені грамотами міської ради та ліцею.

Цьогоріч випускників звільнили від складання ДПА, а ЗНО замінили мультипредметним тестом. Основна сесія триватиме з 18-го липня по 10-те серпня. Абітурієнти мають пройти два етапи підтвердження своєї участі у такому тесті. Запрошення-перепустки, де вказано дату, час і місце його проведення будуть доступні з 12-го липня.

Вступ до вишів цьогоріч відбуватиметься без використання результатів зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

Дорогі випускники – ви є майбутнім України! В добру путь! Нехай щастить і будьте щасливими! Слава Україні!