Днями, КНП «Іршавська міська лікарня» вчергове, завдяки співпраці волонтерів та, зокрема, Асоціації українців у Швейцарії, отримало допомогу у вигляді медичного обладнання. Було передано електрокардіограф “БІОМЕД” ВЕ300 та електрокардіограф “БІОМЕД” ВЕ1200В, ноші медичні «БІОМЕД» B04, відсмоктувач "БІОМЕД" 7Е-А, насос шприцевий "БІОМЕД" M200A, кушетки КРП, гігієнічні засоби  тощо.

Таке обладнання у медицині використовується практично щодня та дає змогу кваліфіковано обстежити та надати допомогу нашим громадянам. Іршавська міська рада висловлює щиру вдячність Асоціації українців у Швейцарії та всім, хто доклав зусиль, аби таку своєчасну допомогу отримала наша лікарня. Ми цінуємо вашу підтримку та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Як зазначив міський голова Віктор Симканинець: «Це справжній подарунок нашим лікарям і приємна новина для іршавчан, кількість яких зросла за рахунок внутрішньо переміщених жителів країни. Відтепер, завдяки цій апаратурі та професійності персоналу, якість медичного обслуговування значно покращиться. Це символ єдності, солідарності та розуміння партнерства! Ми цінуємо кожну допомогу в такий нелегкий час!».