Болюча звістка облетіла нашу громаду – на війні з рашистами, захищаючи Україну, загинуло двоє наших воїнів із с.Осій та с.Климовиця. Втрат на війні із числа жителів колишнього Іршавського району зазнали й Довжанська ТГ, Кам’янська та Керецьківська ТГ. Глибоко сумуємо та висловлюємо найщиріші співчуття батькам, дружинам, дітям та всім рідним і близьким наших Захисників. Прикро, що втрачаємо кращих… Цей душевний біль нестерпний і не припиняється, бо ж ворог продовжує вбивати…

Сьогодні, 17 травня, Іршава живим коридором на колінах із схиленими головами у скорботі зустрічала своїх Героїв, які віддали життя за нашу свободу та незалежність - це Андрія Матіко із с.Осій та його побратима Валерія Мателега із с.Кушниця.

Завтра, 18 травня, о 11 к.ч. всі бажаючі можуть долучитися і провести живим коридором від Петропавлівської церкви/патологоанатомічного відділення з м.Іршава до с.Осій в останню путь нашого Андрія Матіко. Прощання та панахида за загиблим Героєм відбудеться о 13.00 к.ч. в Свято-Георгіївському храмі.

Матіко Андрій Іванович народився 21 вересня  1983 року в с.Осій. Після закінчення середньої школи  у 2000 році, вступив у Кіровоградський державний педагогічний університет імені В.Винниченка. З 2005 року працював вчителем географії в Брідській ЗОШ І-ІІІ ст. Без батька залишилася донечка.

Вічна пам’ять і слава Українським Захисникам! Герої не вмирають!