Після зимового періоду Іршавською міською радою здійснено обстеження стану автомобільних доріг у напрямках Довге-Іршава км 0+000-21+700, Завидово-Загаття-Іршава км 0+000-23+300, Іршава-Ільниця-Білки-Великий Раковець-Вільхівка км 0+000-24+800, які перебувають на балансі ДП СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ. За результатами обстеження встановлено, що стан доріг вкрай незадовільний та несе загрозу для життя і здоров’я  учасникам дорожнього руху і завдає значних матеріальних затрат на відновлення транспортних засобів.

     Щодо критичного стану доріг були неодноразово направлені звернення Іршавської міської ради, мешканців Загатянського та Брідського старостинських округів Іршавської міської ради. На жаль, дані звернення залишились без реагування з боку обласної влади та відповідних служб, до відання яких відноситься утримання в належному стані зазначених доріг.

Дане питання стало предметом робочої наради при міському голові 17 лютого 2022 року, за участі керівного складу та працівників міської ради, представника 1-го ВП Хустського РУП ГУНП України в Закарпатській області, директора КП «Тепло-Місто», старост старостинських округів Іршавської міської  ради.

     За результатами наради були напрацьовані подальші заходи щодо привернення уваги керівництва області до даної проблеми.

Зокрема:

  • звернення до голови Закарпатської обласної адміністрації щодо включення даних доріг у план фінансування на 2022 рік;

  • звернення до голови Закарпатської обласної ради щодо передачі дороги Завидово-Загаття-Іршава км 0+000-23+300 на баланс ДП СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЗАКАРПАТСЬ КІЙ ОБЛАСТІ;

  • звернення до депутатів Верховної Ради України щодо сприяння у вирішенні даного питання;

  • залучення місцевих та телевізійних ЗМІ для висвітлення актуальної проблеми необхідності ремонту вищевказаних автомобільних доріг.

  • Відео стану доріг можна подивитись тут