В зимовий період для забезпечення безпеки як руху так і пішоходів актуальне значення має очистка та підсипка дорожнього полотна Іршавської територіальної громади. На сьогоднішній день протяжність комунальних доріг(вулиць, які обслуговуються та є на утриманні  Іршавської міської ради) складає 227 км.

Завчасно було придбано для зимового утримання та завезено  до кожного населеного пункту  підсипковий матеріал  та сіль,  переможцями тендерної процедури на послуги по розчистці снігу.

На сьогоднішній день дороги комунальної власності в населених пунктах обслуговують:

с. Осій, с. Ільниця – Ляшко Ю.В.(тел.0966194950);

с. Брід, с.  Ч. Потік – Єлков Є.І.(тел. 0978456494);

м. Іршава, с. Загаття – Пекарь О.В(тел. 0976436484);

с. Дубрівка, с. Лоза – Роман І.І.(тел.0980350536).

Вся ця робота проводиться під керівництвом міської ради, старост сіл.

Просимо Вас, в разі незадовільного утримання вашої вулиці або претензій щодо якості прибирання, звертатись безпосередньо до старост сіл, виконавців робіт та міської ради, висвітлювати свої побажання та пропозиції.

Іршавська міська рада обслуговує лише комунальні вулиці та дороги. Дороги державного, обласного та районного значення обслуговує ТзОВ «ШБУ-77», яке знаходиться за адресою м. Мукачево, що виграло тендерну процедуру по обслуговуванню цих доріг. За якість проведених послуг обслуговування в нашій громаді веде Січ Богдан Степанович(номер тел. 0979317557).

Відео можна переглянути тут

 

 Дякуємо за розуміння та співпрацю!