З усіх куточків громади на головну ялинку міста завітали як і дорослі, так і малі, щоб долучитися до свята, бо саме  День Святого Миколая Чудотворця знаменує початок плеяди Новорічно-Різдвяних свят коли всім нам, так хочеться вірити у дива.

Розпочали святкову програму вихованці Іршавської дитячої школи мистецтв флеш-мобом. Потім святкова атмосфера, безліч позитивних емоцій та гарний настрій присутнім подарували юні вокалісти зразкової студії естрадного співу «Ліра»  ансамбль «Ільничанка»( керівник Ельвіра Гавацко), Валерія Фозекош, Ілляш Софія,  Грабар Софія, Михайло Черничко, Олександра Калинич, Анна Чедрик Луканинець Кароліна, Адріана Матіко (керівник Вікторія Поляк)  та зразкова хореографічна студія МЦПО «Dance of angels» (керівник Юрій Буряс) чудовими  піснями і запальними танцями

Радість присутнім подарували  також казкові персонажі вихованці музично-драматичного театру «Пролісок» (керівник Василь Філеш), які на новорічній кареті  проїхались вулицями міста, вітаючи всіх та запрошуючи на свято. Бажаючі мали можливість покататись разом з ними, відчути себе героями новорічної феєрії.

На святковому заході був присутній міський голова, Віктор Симканинець, який привітав всіх з прийдешніми святами побажав усім жителям нашої громади міцного здоров’я, миру та злагоди кожній родині, хорошого настрою і веселих свят, та разом з казковими героями запалив вогні різдвяно-новорічної ялинки.  З радісними оплесками і вигуками публіка раділа запаленні тисячі різнокольорових вогників, які розсипалися на ялинці і на всій центральній площі міста.

Звершили концертну програму  казковим флешмобом учні Іршавського ліцею, Іршавського ліцею №1 та Іршавського ЗЗСО №2, зразкова хореографічна студія МЦПО «Dance of angels» керівник Юрій Буряс.

Також на свято завітали Миколайчики, які дарували маленьким діткам солодощі та водили хоровод біля новорічної красуні.
Свято добігло до кінця, але на площі ще довго можна було побачити групи людей, які чекали своєї черги, щоб сфотографуватися чи то біля новорічних фотозон чи то з казковими героями. Святкова ілюмінація на головній зимовій красуні та вздовж всієї центральної площі наповнили місто чарівною атмосферою аби мешканцям та гостям дарувати святковий настрій упродовж новорічних та Різдвяних свят.

Висловлюємо щиру подяку за підготовку та проведення свята музичним керівникам, ЗДО № 3 м. Іршава, ведучому Юрію Бурясу, КП «Тепло-місто», та студії квітів «Флора».

 Окрема подяка меценату Андрію Балозі за солодкі подарунки для малечі.