На завершення Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, яка щороку проходить з 25 листопада по 10 грудня, за круглим столом зібрались представники органів та служб, до повноважень та компетенції яких належить захист, підтримка та допомога особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а також насильства відносно дітей.

На заході були присутні представники Ювенальної превенції, відділ освіти молоді та спорту, Служби у справах дітей Іршавської міської ради Та Центру надання соціальних послуг Іршавської міської ради.

Присутні обговорили реалізацію плану заходів, який було розроблено перед проведенням акції. Також визначили шляхи та напрямки реалізації Закону України “Про запобігання та протидію домашнього насильства” та постанови КМУ «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі».
Усі учасники погодились з тим, що забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі зокрема: забезпечення узгодженості, підвищення ефективності, координація проведення заходів грають ключову роль у питаннях зменшення кількості родин, де вчиняється домашнє насильство та зменшення кількості осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Підсумовуючи висловлювання та обговорювання, які велися під час спільної наради є підстави вважати, що співпраця та взаємодія між органами та службами до повноважень та компетенції яких належить захист, підтримка та допомога особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а також насильства відносно дітей, налагоджена та дає позитивні результати.