У поточному році фахівці АТ "Закарпатгаз" встановили 36 нових газорегуляторних пунктів шафового типу (ШГРП). Саме це обладнання регулює тиск газу в системі, аби побутові газові прилади працювали справно та безперебійно.

 

Нове обладнання встановили на заміну зношеним пунктам, які вичерпали термін експлуатації. Нові ШГРП виготовлені на заводі RGC Production та відповідають усім сучасним стандартам якості. 

 

«По всій території Закарпаття встановлено понад 700 ШГРП. Значна частина з них експлуатується по 20 і більше років. Тому модернізація — дуже на часі. У новому газорегуляторному обладнанні використано сучасні технології: вони мають багатоступінчастий захист, мінімізують витоки газу, а значить — і аварійні ситуації. Все для того, аби споживачі отримували якісну послугу з розподілу та не відчували перебоїв з доставкою блакитного палива. Найближчим часом плануємо встановити ще 3 нові ШГРП», — зазначив технічний директор АТ "Закарпатгаз" Сергій Козар.

 

Встановлено ШГРП у Виноградівському, Іршавському, Мукачівському, Свалявському, Ужгородському, районах області м.Ужгород, м.Мукачево, м.Виноградів, м.Іршава. Найбільше газорозподільних пунктів  встановлено у  Мукачівському районі.

За словами пресслужби, вартість обладнання з проведенням комплексу монтажних робіт становить понад 6 млн грн. Ці роботи фінансуються з тарифу на розподіл газу, тому оплата споживачами послуги з розподілу газу забезпечує вчасне проведення редизайну газових мереж.