Церемонія нагородження призерів чемпіонату та першості області 2021 з футболу

Дата: 23.11.2021 09:37
Кількість переглядів: 761

Фото без опису

У суботу, 20.11.2021 року в сесійній залі Іршавської міської ради відбулася церемонія нагородження команд призерів чемпіонату та першості області 2021 року, де бронзовими призерами серед команд вищої ліги стали ФК «Бужора» Іршава, срібні нагороди першості області в західній зоні здобули команда ФК «Заріччя», бронзовими призерами у цій же підгрупі здобула Довжанська «Боржава». Срібними призерами серед юнацьких команд в І-й лізі західної зони завоювали юні футболісти Довжанської «Боржави».

На церемонії нагородження зі словами привітання виступив голова Іршавської ТГ Симканинець В.А., також виступили перший заступник голови федерації футболу Закарпатття – Ярослав Сухан, заступник голови федерації футболу Закарпаття, голова комітету проведення змагань – Віктор Качур та ведучий даного спортивного вечору – головний редактор газети «Спорт тайм» член виконкому ФФЗ Закарпаття – Степан Сельменський.