13 листопада у м. Іршава на центральному стадіоні відбувся перший турнір з футболу присвячений пам’яті капітану команди ФК «Бужора», кращому гравцю чемпіонату області 2020 року Мирослав Мудра.

В турнірі прийняло участь шість команд: «Бужора» Іршава, ФК «Ком’яти» , «ЕКО» Ужгород, «Севлюш» Виноградів, ФК «Вільхівкці» та ФК «Зірка» Брід.

Команди були розбиті на дві підгрупи. До першої підгрупи увійшли команди: «Бужора» Іршава, «Ком’яти» і «ЕКО» Ужгород до другої: ФК «Севлюш» Виноградів, ФК «Вільхівці» та «Зірка» Брід.

Переможцем у першій підгрупі стала команда з рідного села Мудри ФК «Ком’яти», а другій підгрупі перемогла команда «Севлюш» Виноградів .

Отже, у фіналі зустрілись «Ком’яти» і «Севлюш» Виноградів. Основний час гри закінчився з результатом 0:0, в серії пенальті кращими були «Виноградівці», які перемогли з рахунком 3:1. В боротьбі за бронзові нагороди вели боротьбу ФК «Бужора» та ФК «Вільхівці» з рахунком 3:2 перемогла команда «Вільхівців».

Отж,е першим переможцем турніру стала команда «Севлюш» Виноградів, на другому місці команда ФК «Ком’яти», треті ФК «Вільхівці».

Відкривав даний турнір голова федерації Попович Василь, зі словами привітання до учасників, вболівальників та всіх присутніх звернувся міський голова Віктор Симканинець.

Організатори турніру : ФОП О.Олашин, в минулому гравець і тренер команди «Бужора» М.Рацин, теперішній президент ФК «Бужора» О.Маркович, підприємець Я.Сухан, голова федерації та його заступник В.Попович і С.Лупак, підприємець Я.Мейсарош, тренер ФК «Зірка» Брід А.Веждел, палка шанувальниця ФК «Бужора» Олеся Гаврилик, головний спеціаліст відділу освіти Іршавської ТГ Б.Ломага.

Безпосередньо участь в організації та проведенні даного турніру була родина М.Мудри батько,брат, жінка- М.Мудри Інна та його близькі друзі.

В церемонії нагородження приймали участь В.Симканинець, Б.Ломага, В.Попович, І.І.Завидняк, М.Мудра та І.Мудра.

Команда переможець «Севлюш» Виноградів нагороджена пам’ятним кубком, а її гравці пам’ятними медалями. Срібними нагородами були нагороджені гравці ФК «Ком’яти», бронзові нагороди вручені гравцям команди ФК «Вільхівці».

Всі інші гравці були нагороджені пам’ятними медалями.

На завершення турніру до всіх присутніх звернувся батько І.Мудра, який подякував усім учасникам турніру, організаторам, вболівальникам за проведення футбольного турніру присвяченого сину М.Мудра.