У сьогоднішній складний для України час, коли щохвилини весь світ бореться з пандемією COVID-19, ми всі разом складаємо руки у молитві до Бога, просимо миру і спокою українській землі та здоров'я кожному українцю. Водночас,серед нас є сім’ї, для яких кожен день, кожна хвилина, це ще й
боротьба за життя та здоров’я маленької дитини.
Як і попередні десять років, звертаємося до Вас з надією на допомогу. Адже сім’ї, до яких постукала невимовна трагедія, - онкологічне захворювання у дитини, вкрай потребують Вашої підтримки!
На сьогодні, на жаль, трапляється так, що один день життя маляти коштує чималих коштів.
Рак – не вирок, але лікування часто не під силу родинам.
Тому переконливо просимо кожного з Вас не бути байдужим, підтримати діток, яких уразило онкологічне захворювання, не відвертатися від цієї біди.
Долучіться до збору коштів, внесіть свою лепту у порятунок маленьких життів. Ці дітки заслуговують на щасливе і безтурботне дитинство.
Акція "Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом" триватиме 5 тижнів. Підсумок буде оголошено на благодійнму концерті 05 грудня, о 17.00 у залі Іршавського міського будинку культури.
Зібрані кошти будуть вручені родинам хворих дітей.
Переконливо просимо, кошти зібрані прихожанами, принести у цей день, або ж до 05.12.2021 передати їх організаторам,або у відділ освіти Іршавської ТГ.
Рак не пішов на карантин!