У громаді відкрито новий спортивний майданчик із штучним покриттям
Дата: 03.11.2021 13:38
Кількість переглядів: 700
3 листопада в м. Іршава на території ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбулося урочисте відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям. З нагоди такого спортивного дійства біля школи зібрались почесні гості, учні та вчителі школи.
Міський голова Віктор Симканинець у своєму виступі зазначив, що відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для міста. Адже молодь нашого міста бере участь у турнірах різних рівнів, тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.
Директор школи Ганна Гичка подякувала міській раді та всім причетним до даної події та зауважила, що відкриття даної споруди довгоочікуване свято для всього педагогічного колективу школи та учнів і відтепер уроки, що проходитимуть тут принесуть задоволення, а спортивне життя школи буде більш різноманітним.
Опісля урочистого перерізання стрічки право першим забити гол у ворота надали міському голові.
Дійство перенеслося уже безпосередньо на поле, де гостям і всім присутнім сучасна студія танцю «Be free» подарувала запальний танець, а учні провели товаристський матч серед команд закладів Іршавського ЗЗСО №2 та Іршавського ліцею.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35443553/cbf880e6f3a4c9cd57cd3e30c9bf7f03.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35443553/a463a1538fdccc06a1be11a851c77154.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35443553/93133602153f2d1cd5be596af249d0e2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35443553/5a3bc7bddebddf445ffb5a231eb09502.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35443553/bcf313d78d975bd3542366e613e4b511.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35443553/044bc007947f0d20b548f31210fe5492.jpg)