3 листопада в м. Іршава на території ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбулося урочисте відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям. З нагоди такого спортивного дійства біля школи зібрались почесні гості, учні та вчителі школи.
Міський голова Віктор Симканинець у своєму виступі зазначив, що відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для міста. Адже молодь нашого міста бере участь у турнірах різних рівнів, тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.
Директор школи Ганна Гичка подякувала міській раді та всім причетним до даної події та зауважила, що відкриття даної споруди довгоочікуване свято для всього педагогічного колективу школи та учнів і відтепер уроки, що проходитимуть тут принесуть задоволення, а спортивне життя школи буде більш різноманітним.
Опісля урочистого перерізання стрічки право першим забити гол у ворота надали міському голові.
Дійство перенеслося уже безпосередньо на поле, де гостям і всім присутнім сучасна студія танцю «Be free» подарувала запальний танець, а учні провели товаристський матч серед команд закладів Іршавського ЗЗСО №2 та Іршавського ліцею.