Нагородження призерів чемпіонату Іршавщини з футболу серед юнаків

Дата: 04.11.2021 13:36
Кількість переглядів: 669

Фото без опису
3 листопада в приміщенні сесійного залу Іршавської міської ради відбулося нагородження призерів серед юнацьких складів команд Чемпіонату Іршавщини з футболу 2021 року.
Урочистостий захід розпочав голова федерації футболу Іршавщини Василь Попович, який привітав присутніх з успішним завершенням Чемпіонату, наголосив на тому, що незважаючи на малу кількість команд у порівнянні з попередніми роками, даний футбольний сезон пройшов на високому рівні! Голова федерації подякував всім меценатам, які підтримують гру мільйонів, а також окремим сільським головам, котрі не байдужі до розвитку футболу в їхніх населених пунктах.
Опісля,усі присутні вшанували пам'ять колишнього нападника «Карпат», уродженця із с. Довге Івана Шопи хвилиною мовчання.
На захід привітати призерів чемпіонату завітали Іршавський міський голова Віктор Симканинець, заступник голови федерації футболу Іршавщини Сергій Лупак, спортивний директор ФК «Минай» Сергій Білан.
Церемонія нагородження розпочалася з визначення кращих гравців по амплуа:
- Найкращий воротар – Менько Василь, ФК «Сільце»;
- Найкращий захисник – Олександр Бажів, ФК «Білки»;
- Найкращий півзахисник – Олександр Кукла, ФК «Бронька»;
- Найкращий нападник – Віталі Садварій, ФК «Сільце»;
- Найперспективніший серед молодших гравців – Станіслав Сабов, ФК «Сільце»;
- Найкращий гравець Чемпіонату – Василь Кенийза, ФК «Сільце».
За підсумками турнірної таблиці футбольного сезону 2021 року серед юнацьких команд, третє місце посіла команда села Білок, другими стали юнаки з села Бронька, а чемпіонами Іршавщини стала команда СК «Сільце».
Усі спортсмени були нагороджені пам’ятними грамотами, медалями та кубками, а на завершення заходу усі зробили пам’ятні фото.
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису