Допомога продовжується
Дата: 26.10.2021 16:48
Кількість переглядів: 726
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35443553/9caa16b9ddf6a5c129188210f077eb16.jpg)
У рамках співпраці з благодійною організацією «Побажання» продовжується робота міського голови, Віктора Симканинця, в напрямку надання гуманітарної допомоги. Днями, багатодітні та малозабезпечені родини с. Загаття та с. Дуби отримали чергову підтримку у вигляді продуктових наборів.
Міський голова завжди підтримує ініціативу надання допомоги тим громадянам, які цього потребують. Дана благодійність в черговий раз доводить, що органи місцевого самоврядування не стоять осторонь гострих соціальних проблем та готові, по можливості, підтримувати незахищені категорії населення.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35443553/0cdf414aaa16da2edfad500e0c51346e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35443553/257e89d564a93a57c89f1eff31b8f397.jpg)