Іршавська міська рада

Закарпатська область, Хустський район

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про статегічну екологічну оцінку

Дата: 17.05.2021 14:31
Кількість переглядів: 1301

Повідомлення

Іршавської міської ради

Іршавська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

            ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

            Детальний план території щодо відведення  земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної.  машинобудівної та іншої промисловості по вул. Центральна, б/н в с. Ільниця (далі — Детальний план).

    Мета розробки Детального плану – відведення земельних ділянок, площею 4,7744 га., в тому числі, у межах червоних ліній 2,8956 га.

            Проект розроблено на підставі рішення № 380 Іршавської міської ради від 18.03.2021 року.

            Замовник містобудівної документації — Іршавська міська рада

            Виконавець проекту детального плану – ФОП Радзіховська Л.О. 

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Іршавська міська рада

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

            Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 20.05. 2021 року на сайті Іршавської міської ради за адресою https://irshavaotg.gov.ua/  та триватиме до 22.06. 2021 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

            Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

            22.06.2021 року об одинадцятій годині у адмінприміщенні сільської ради за адресою с. м. Іршава, пл.. Народна, буд. 2 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

            Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Іршавській міській раді за адресою: 90100, Закарпатська обл., м. Іршава, площа Народна, буд. 2

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

            Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до: виконавчого комітету Іршавської міської ради за адресою 90100, Закарпатська обл., м. Іршава, площа Народна, буд. 2

            Відповідальна особа: Попдякуник Марина Іванівна електронна адреса  rada@irshava.info,  тел. 2-26-42   . Строк подання зауважень і пропозицій до 22 червня 2021 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь