ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на заміщення  вакантної посади начальника відділу містобудування та архітектури Іршавської міської ради

    • Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду: освіта вища архітектурна за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років та  стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 2 років. Вільне володіння персональним компютером. Вільне володіння державною мовою.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особа, яка претендує на зайняття посади, подає заяву, якою повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та про згоду на проходження перевірки, згоду на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до цього Закону.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Іншу довідкову інформацію надає відділ юридичного забезпечення та кадрової роботи Іршавської міської ради за адресою: Іршава, пл. Народна, 3, каб. № 211.