16 травня в урочищі Берег- Лоза пройшов перший етап чемпіонату Закарпатської області та відкритий кубок м. Іршави з мотокросу. Іршавщина зібрала кращих спортсменів, яка охопила всі вікові категорії, від початківця до майстра спорту.

На заході були присутні заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ігор Шинкарюк, голова Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош, Іршавський міський голова Віктор Симканинець та голова Закарпатської обласної організації Товариства Сприяння Обороні України Наталія Сарваш та любителі даного виду спорту майже з усіх куточків мальовничого Закарпаття.

Гості привітали спортсменів, побажали міцного здоров’я, вдалого старту і переможного фінішу.

Перед стартом заступник голови Закарпатської ОДА вручив нагороди минулорічним переможцям з мотокросу за підсумками 2020 року, які вони здобули на Чемпіонаті України. І місце посів Денис Качур, ІІ місце – Максим Качур; ІІІ місце – Валентин Бундявцев. В цілому за рік обласна дитячо-юнацька спортивна школа зайняла третє призове місце. Крім того, було вручено звання "Майстра спорту" ужгородцю Максиму Качуру.