Інформаційне повідомлення

про оприлюднення проєкту регуляторного акта

«Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Іршавської міської територіальної громади »

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», у відповідності до норм Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій міська рада оприлюднює проєкт регуляторного акта «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Іршавської міської територіальної громади ». 

Оприлюднення здійснюється шляхом розміщення проєктів рішень з додатками та аналізом регуляторного впливу на офіційному сайті Іршавської міської ради https://irshavaotg.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: Іршавська міська рада, м. Іршава, пл. Народна, 2, другий поверх міської ради або на електронну адресу https://irshavaotg.gov.ua/

                                               

Розробник проєктів регуляторних актів: Іршавська міська рада Закарпатської області