Інформаційне повідомлення

про оприлюднення проєкту регуляторного акта

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іршавської міської територіальної громади»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», у відповідності до норм Податкового кодексу України, з метою одержання зауважень і пропозицій міська рада оприлюднює проєкт регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іршавської міської територіальної громади».

Оприлюднення здійснюється шляхом розміщення проєктів рішень з додатками та аналізом регуляторного впливу на офіційному сайті Іршавської міської ради https://irshavaotg.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: Іршавська міська рада, м. Іршава, пл. Народна, 2, другий поверх міської ради або на електронну адресу https://irshavaotg.gov.ua/

                                               

Розробник проєктів регуляторних актів: Іршавська міська рада Закарпатської області