Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  міський голова Віктор Симканинець та заступник міського голови Іван Васильцюн, відвідали ветеранів війни. На привеликий жаль на території Іршавської громади їх залишилося не багато.

Попович Іван Іванович,01.01.1926 р.н. с. Собатин, брав участь у бойових діях з жовтня 1944 - жовтень 1945 рр., нагороджений «Орденом Вітчизняної війни».

Попович Іван Васильович, 14.11.1925 р.н., с. Ільниця, з 1944 - 1949 рр., перебував на службі у військовій частині №19224 м. Свалява, нагороджений медаллю «За відвагу».

Фечка Ганна Василівна 13.11.1921 р.н., м. Іршава, у період війни була зв’язківцем у партизанському загоні, разом із своїми братами, але братів схопили у полон, одного розстріляли, а іншого спалили.

Керівники  привітали їх з прийдешнім святом та вручили святкові подарунки.

Зустріч з ветеранами проходила у теплому, дружньому колі, але всі вони з сумом в очах згадують про страшні воєнні роки й довго розповідають про свою насичену та нелегку долю.

Це по-справжньому особливий день для покоління, яке на власному досвіді відчуло і роки війни, і довгі роки відбудови світу після фашистської навали та терору.