7 травня у м. Іршава відбувся мітинг з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Урочистою ходою, учні Іршавського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 поклали до пам’ятника воїнам-визволителям гірлянду Слави та покладанням квітів до пам’ятника розпочали захід, в якому взяли участь керівники міста, установ та служб, силових структур, ветеранських організацій, учасники АТО, громадськість. 

Тих, хто віддав життя за наше світле майбутнє, учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання.

До присутніх звернувся міський голова Віктор Симканинець, який зазначив, що події 1939 - 1945 років торкнулися кожної родини та кожної людини на нашій землі. У ці дні ми згадуємо всіх, хто загинув та дякуємо тим, хто відбивав нацистську навалу на передовій, хто працював у тилу, хто не здавався на окупованих територіях та робив внесок у спільну перемогу, знаходячись у підпіллі. Всім, хто боровся за наше майбутнє – низький уклін, а тим кого немає з нами – вічна пам’ять від кожного з нас, пам’ять, яка повинна передаватися з покоління в покоління, яку ми з вами повинні нести через віки.

Опісля, з коротким історичним екскурсом виступив директор історико-краєзнавчого музею Андрій Світлинець.

 У знак подяки та вшанування подвигу захисників вітчизни вихованці Іршавського МПЦО здійснили патріотичний велопробіг, де поклали квіти до пам’ятника ветеранам Другої Світової війни у с. Ільниця.