Напередодні Великодніх свят на центральній площі міста Іршава відбувся VII фестиваль писанкарства «Котися, писанко, по рідному краю». Більше сотні дітей – закладів освіти Іршавської міської ради прийняли участь у фестивалі, де представили свої великодні диво-писанки, які виконані за різноманітними техніками: мальованка, воскова, шкрябанка, бісероплетіння, вишиті писанки та інші. 

Урочисте відкриття фестивалю відбулось в актовій залі МЦПО, де проходили майстер-класи та ознайомлення із історією писанки, традиціями її створення, обрядами та звичаями, символізм візерунків та кольорів. Всіх учасників фестивалю привітали міський голова Віктор Симканинець та  начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури, сімї, молоді та спорту Єлизавета  Яцканич. Керівники побажали їм міцного здоров’я, творчих успіхів та мирного неба. А також висловили вдячність за вагомий внесок у відродження як культурних, так і духовних традицій нашого краю.

Далі фестиваль продовжився на центральній площі міста. Неабиякого емоційного піднесення додала концертна програма, яку підготували вихованці та керівники гуртків Іршавського МПЦО та Іршавської ДШМ.

Журі оцінювало роботи учасників у трьох номінаціях: оригінальність у розкритті тематичного дерева, техніку  та креативність у виконанні великодніх писанок, цілісність композиції. Відзначили, що більшість робіт відрізняються високим художнім рівнем, естетичним оформленням та творчим задумом.За результатами обговорення комісія прийняла рішення нагородити найкращих учасників:

І місце -  Іршавський ЗЗСО № 2, Ільницький ЗЗСОІ-ІІІ ст.,Загатський ЗЗСО – І-ІІІ ст.

ІІ місце - Смологовицька гімназія, Осійський ЗЗСО І-ІІІ ст.., Дешковицька початкова школа, Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей.

ІІІ місце - Дубрівський ЗЗСО І-ІІІ ст.., Брідський ЗЗСО І-ІІІ ст.., Ільницька гімназія №2, Климовицька гімназія, Іршавський ліцей №1.

Поза конкурсом, також відзначили роботи талановитих учнів-гуртківців Іршавського МПЦО – І місце; Ільницьку дитячу школу мистецтв  та Іршавську дитячу школу мистецтв – ІІ місце.  

На завершення заходу всі  учасники фестивалю отримали подяки та солодкі подарунки, а призери грамоти та грошові винагороди.