22 березня в багатьох країнах світу  відзначається Всесвітній день води. Цьогорічна тематика Всесвітнього дня  води  : «Цінність води для кожного з нас». В Україні проблема води стоїть особливо гостро, оскільки наша держава – в числі країн Європи, що малозабезпечені водою.

Мета проведення Всесвітнього дня води – загострення уваги громадськості на важливості збереження водних ресурсів, приймаючи заходи, пов’язані з попередженням забруднення, очищення та відновлення. 

З цієї нагоди, напередодні свята, Іршавською міською радою, працівниками КП «Тепло-Місто» та працівниками Іршавської експлуатаційної дільниці Берегівського МУВГ  проведені  наступні заходи, пов’язані з покращенням  екологічного і естетичного стану  водних об’єктів:

- здійснено очистку захисної водоохоронної зони  р.Іршавка м.Іршава ;

-  проведено благоустрій  3 джерел:  в урочищі Кам´янка с.Осій,  урочищі Петриково, Гольчова  та криниця в урочищі Зачарована долина.

 

Ми всі повинні  усвідомити, що саме від нас залежить чистота наших річок. Закликаємо кожного дбати про чарівну  карпатську природу, оберігати наші річки, робити  все можливе, аби  залишити нащадкам безцінний скарб – голубе золото наших  водойм.