Для кожної родини головним завданням у житті є добробут, благополуччя їх дітей. Та на жаль, чи не кожного дня працівники служби у справах дітей Іршавської міської ради доводиться стикатися з родинами, де на першому місці стоять власні потреби (вживання алкоголю, наркотиків).

Зазвичай дітей з таких сімей доводиться вилучати і шукати шляхи їх подальшого влаштування. Під час рейду в с. Ільниця працівниками служби було вилучено 2-х малолітніх дітей та тимчасово поміщено до обласного притулку для дітей.

Сподіваємось, що доля до цих діток буде прихильною і вони зможуть знайти справжню родину, сімейний затишок і тепло рідної домівки.

Також, днями Службою у справах дітей Іршавської міської ради спільно з  Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та старостою с. Осій Іваном Поповичем проведено черговий профілактичний рейд на території с. Осій .

Особливу увагу було приділено дітям, які перебували на обліку служби та опинилися в складних життєвих обставинах. Батькам надано консультативну допомогу, роз’яснено наслідки не виконання ними батьківських обов’язків.

За результатами перевірок складено відповідні акти.